Серія "Цікава Україна" - це і пізнавальні прогулянки, і добрі казки, і неймовірні ілюстрації! Будь-яка книжка із цієї серії неодмінно зацікавить допитливих дітлахів дошкільного та молодшого шкільного віку, небайдужих до природи. Вона стане однією з улюблених у домашній бібліотечці та незамінною на уроках природознавства та образотворчого мистецтва.

Спецвідзнака Barabooka

Серія дитячих книг "Цікава Україна" отримала спецвідзнаку "За найкращу серію книжок для дітей" від проєкту підтримки дитячого читання "Barabooka: простір української дитячої книги". І їй таки є чим вас дуже приємно здивувати! Ця підбірка не лише для читання вдома. Подарувати будь-яку книжку з неї – це подарувати барвисте свято, створене найкращими українськими письменницями та ілюстраторками. Вона буде помічною на уроках природознавства, читання і малювання, надихатиме і заворожуватиме.

Цікава Україна: підсерія "Тварини"

Найкращі книжки народжуються в процесі діалогу. А тому персонажок першої підсерії "Тварини" обирали фокус-групи майбутніх читачок. Це не просто чотири розповіді про сову, саламандру, жука-оленя і рись. Це захопливі реалії їхнього життя (на які навіть є покликання для тих, кому кортить дізнатися більше).

Як сови шукають собі домівки? Як дорослішають жуки? Сприймаючи різних живих створінь як героїв творів, діти вчитимуться бути уважними та співчутливими до них у реальному житті. А це ключова річ для екологічного мислення.

Ще одна підсерія - "Географія"

Цю тему підхоплює і перша книжка підсерії про географічні дивовижі України – "Говерла". Йдеться про гору, яка так любила дивитися в небо, що стала найвищою у своїй країні та перетворилася на справжній райський куточок із самобутньою флорою і фауною.  Але годі й уявити, яку шкоду цій красуні-велетці завдають люди, затоптуючи й засмічуючи.

Книжка не лише звертає увагу на проблеми говерлянської екосистеми, вона пропонує рішення: прибирати за собою, фотографувати (а не зривати) рослини, контролювати кількість людей, що підіймаються.

Продовження серії дитячих книжок про цікаву Україну

Невдовзі серію продовжать диво-книги про Чорне море та Дніпро. А згодом з’явиться ще й підсерія про народи, котрі проживають в Україні, адже її сила – у розмаїтті, його усвідомленні та єдності через нього.

Такі книжки повинні з’являтися і бути доступними для кожної української дитини. Нам є чим пишатися і є для кого створювати найкращу пізнавальну літературу.

Презентація серії книг "Цікава Україна" на Книжковому арсеналі 2019

Презентація серії книг "Цікава Україна" на Книжковому арсеналі 2019

Презентація серії книг "Цікава Україна" на Книжковому арсеналі 2019

Презентація серії книг "Цікава Україна" на Книжковому арсеналі 2019

Презентація серії книг "Цікава Україна" на Книжковому арсеналі 2019