У грудні будинки повільно запалюються вогниками, наповнюються запахом ялинки та імбирних пряників. І навіть, якщо цього року свята відчуваються зовсім по-іншому, кожен з нас, хоче хоча б на мить відчути дух Різдва, Надії та Віри у краще, як у дитинстві. Пориньте у казкових світ новорічних дитячих книжок, що наповнений магією Різдва. Познайомтеся із зимовими історіями, які допоможуть створити новорічний настрій цілій родині!

Кожнісінька сім'я має власні різдвяні традиції та історії. Книжкові сім'ї – не виняток. Бо ж усім важливо заманити додому той самий легендарний дух Різдва, який так любить ялинки, вогники й, звісно ж, віру в справжні дива. Зазирнімо ж у гості до улюблених персонажів, аби дізнатися, за читанням чиїх пригод вам святкуватиметься найкраще! 

1. "Карлхен. Пригоди цілий рік", Ротраут Сузанне Бернер

[Для дітей від 3 років]

Зимова дитяча книга "Карлхен. Пригоди цілий рік", Ротраут Сузанне Бернер

Із зайчиком Карлхеном на малюків чекають не лише пізнавальні історії про бабаків, різдвяну зірку та святковий пікнік. Ви матимете нагоду разом навирізати гарнезних сніжинок, змайструвати годівничку для птахів та напекти зіркового печива з прянощами за рецептом Карлхенової мами!


2. "Крайній янгол", Інґеб'єрг Дал Сем

[Для дітей від 7 років]

Зимова дитяча книга "Крайній янгол", Інґеб'єрг Дал Сем - Видавництво Крокус

З Беатою читачки шкільного віку зануряться в підготовку до шкільної вистави. Мама допомагає їй з костюмом янгола для вертепу, але маленька героїня переймається, що не вміє співати та стоятиме з самого краю. Але ж усі знають, що найголовніше в янголах не вокальні дані й не їхнє розташування в хорі, чи не так?


3. "Мишаче Різдво, ведмежі чари", Крістіна Андрес

[Для дітей від 3 років]

Зимова дитяча книжка "Мишаче Різдво, ведмежі чари", Крістіна Андрес від Видавництва Крокус

З мишкою та ведмедем не знудишся! Бо треба про всяк випадок намостити постіль Санті, роздобути та прикрасити цілих дві ялинки, а потім ще й гайнути в ліс на санах дихати різдвяним повітрям! Щоб повернутися звідти не лише з Сантою (і байдуже, що не зовсім справжнім), а ще й із когортою друзів!


4. "Наймоїша мама", Галина Кирпа

[Для дітей від 3 років]

"Наймоїша мама", Галина Кирпа

З головною героїнею, маленькою дівчинкою, яка дуже любить свою маму, вдасться цікаво пороздумувати і навіть трошки почаклувати! Новорічна ніч – чудова можливість обернути маму на справжнісіньку королеву, правда ж? Якщо не заснути... Але навіть якщо заснути, згодом може трапитися вже зовсім інше диво, довгоочікуване для всієї сім'ї!


5. "Тоня Ґліммердал", Марія Парр

[Для дітей від 9 років]

Дитяча книжка "Тоня Ґліммердал", Марія Парр від Видавництва Крокус

З Тонею на читачів чекає просто неймовірне! Це ідеальна компаньйонка для новорічних канікул. Вона живе в засніжених горах з татом, не злазить зі снігокатів, а її найкращий друг і заразом хрещений готує їй смачнючий какао! Та, виявляється, її друг має таємницю, відому усім, крім Тоні. Через неї все перевертається з ніг на голову...

Пориньте у світ чарівних зимових історій для дітей з книжками від Видавництва Крокус. Нехай сімейна традиція читання з дітьми різдвяних книг стане невід’ємною частиною свят.