Одного тепло-хмарного квітневого дня у місті Харків народилося маленьке дитяче видавництво "Крокус". Народилося, щоб тішити, відкривати нове та змалечку закохувати в українське слово. Видавництво вийшло затишне і кльово-кольорове, як отаке-е-езна коробка олівців!

Крокус дебютував 2019 року з першою в Україні пізнавальною серією дитячих книжок-картинок "Цікава Україна". З великою турботою дитяче видавництво добирає кожну наступну книжечку, аби маленькі читайчики так захоплювалися художніми історіями, що й думати забували про ґаджети. Так світ побачили вже 46 українських та скандинавських творів виключно українською мовою та надрукованих в Україні. Серед них і такі бестселери як "Вафельне серце" Марії Парр, "Булькало" Руне Белсвіка, "Моє щасливе життя" Рус Лаґеркранц.

З великими успіхом Видавництво Крокус знайомить українських дівчаток та хлопчиків з літературою інших європейських країн та докладається до створення нашої, якісної та цікавезної.

Дитяче видавництво Крокус

Книжки, про які мріють діти

Крокусові книжки об'їздили безліч книжкових фестивалів і навіть потрапляли в ТОП БараБуки як найкращі родинні видання 2019 та 2020 років!

А вже 2020 та 2021 деякі з них опинилися серед Найкращих українських книжок за версією PEN Ukraine. І, зрештою, Український інститут книги навіть обрав їх для державних закупівель, чим Крокус неймовірно пишається.

Видавництво Крокус щасливе співпрацювати з цілим сузір'ям українського дитліту, зокрема з Галиною Кирпою, Сашком Дерманським, Катериною Міхаліциною, Оксаною Лущевською, Валею Вздульською, Григорієм Фальковичем.

Видавці Крокус вірять, що майбутнє України світле, натхненне і книжково-кольорове. Бо коли діти залюбки читають найкращі книжки про важливі речі рідною мовою – це неодмінно станеться!

Дитяче видавництво Крокус