Якщо ви виявили брак у книжках, придбаних на нашому сайті, та можете його підтвердити фотографією – ми повернемо вам кошти. Натомість ви повинні повернути книжки.

Для цього слід оформити заявку, звернувшись за тел.

+38(050)401-62-26 або написавши на e-mail: crocusbooks.sales@gmail.com. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити номер замовлення. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок «Видавництва «Крокус».

 

Повернення коштів відбувається на банківську карту клієнта або іншим способом, визначеним за домовленістю сторін. «Видавництво «Крокус» здійснює повернення коштів клієнту у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання книжкової продукції з елементами браку.

 

Також, за бажанням клієнта, пошкоджені книжки ми можемо замінити на нові аналогічні без браку.

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.

 

* Брак у книжках – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів або їхнє повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо.