Інтерв’ю з ілюстраторкою Анною Хоменко про творчість, відпочинок та різні приємнощі

 

Як проводите літо? На ваших малюнках так багато квітів і сонця, що здається, ніби це ваша улюблена пора року.

 

Червень промайнув під гаслом психології, адже весь місяць я провела на лекціях і подальших іспитах. Втім, це не завадило вибиратися на довгі прогулянки на природі. Решту літа присвячую «всьому потрошку»: навчанню, заняттям йогою, прогулянкам і творчості.

Люблю літо за аромат розпечених на сонці трав та ягоди прямо з кущів, за зорепад «Персеїди», свято Івана Купала та сукні з льону. А ось спека й пляжі – то не зовсім моє) Мені ближче прохолода й настрій півночі. Однак я справді дуже люблю вплітати літні мотиви в свою творчість: соняшники та бедрики – то моя найбільша мальована любов 🧡

 

Ви створюєте так багато різних, барвистих і корисних речей, від яких стає радісно. Ілюстрації, листівки, календарі, навіть посуд… Можете трохи розповісти про творчий процес та своє робоче місце, де відбуваються ці творчі дива? 

 

Дякую за приємні слова 🌼 Робоче місце собі облаштувала вдома. Мені так комфортніше. Для мене дім – це завжди про затишок: красивий посуд, свічки з натурального воску, аромат фруктового пирога... Саме такий настрій й намагаюся передавати через свої роботи: «що всередині – те й зовні». Тут і навчаюся, і малюю ілюстрації, і пакую замовлення в різноманітні куточки світу. Часом моє робоче місце доволі акуратне, а часом переживає моменти справжнісінького творчого безладу 😁

Назвіть, будь ласка, 3 речі, які допомагають вам відпочити та відновити сили.


О, це просто! По-перше, якісний сон. Щодня! І ванна з сіллю, обов’язково при свічках. А ще інтуїтивне малювання + цікава лекція на фоні. Це мій потік, в якому я відпочиваю.

 

Поділитеся літньою пригодою?

 

Обожнюю пригоди! Найкрасивіша пригода цього червня – знайти безмежне макове поле під Києвом та влаштувати імпровізований пікнік на його околиці, серед високих трав й під дощовим небом.

І наостанок, якби вас попросили описати, що для вас означає щастя одним реченням, як би ви це окреслили?

 

Для мене щастя – це радісні пригоди й невпинний рух вперед 🌟