0
My order
Wishlist
Add items to wish list

Карлхен. Пригоди цілий рік

In stock
SKU: 4020
320 грн
Sign in
to add this item to wishlist
Description

Зайчик Карлхен — найкращий друг малюків. Він вивчає назви місяців і пізнає всі принади весни, літа, осені та зими: рухливі ігри, смачні рецепти, веселі віршики та значення свят. Зайчик слухає казки, вчиться чемно поводитися в дитсадку, відгадувати загадки, робити саморобки та силу-силенну інших цікавих справ. А разом із Карлхеном цих премудростей вчаться й маленькі читачі.
Улюблений персонаж малюків у всьому світі повертається з новими сюрпризами в дотепній книжці німецької письменниці та ілюстраторки Ротраут
Сузанне Бернер. Веселі віршики адаптували для українських малят Сашко Подоляк та Олександра Григоренко. На читачів чекає ще й додатковий сюрприз: до видання
увійшли чудові вірші улюбленого поета українських дітлахів Григорія Фальковича.

Домашня книга на кожен день. Історії, вірші, ігри, кулінарні рецепти, ідеї для творчості, поради щодо садівництва, магічні трюки.
Сімейна книга на цілий рік. Що відбувається в природі навесні? Ігри на літо. Збирання врожаю, збирання грибів та польоти повітряних зміїв восени. Зимові розваги надворі й удома, цікаві оповідки.
Навчатися граючись — це найбільше задоволення Карлхена: арифметика, назви місяців, літери, час і цікаві факти про рослини й тварин довкола нас.
Скарбниця, повна кольорових картинок, практичних ідей та красивих історій.

Автор Rotraut Susanne Berner
Ілюстратор Rotraut Susanne Berner
Перекладач Олександра Григоренко
Вік 3+
Рік видавння 2021
Оригінальна назва KARLCHEN FÜR JEDEN TAG
Мова оригіналу Німецька
Кількість сторінок 112
Вага (г) 510
ISBN 978-617-7989-07-2
Sign in with
Rate this item
Send
Payment
  • Cash
  • Visa and MasterCard
  • PayPal

 

Up